جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

کسب و کار خود را با گوگل ادز رونق دهید

تبلیغات، کلید موفقیت هر کسب و کاری به شمار می روند. اگر به دنبال افزایش ترافیک سایت و افزایش درآمد خود هستید، خرید گوگل ادز می تواند به شما کمک کند. تبلیغات گوگل می تواند رتبه بندی شما را در نتایج موتورهای جستجو بهبود دهد. با این وجود، به ازای هر کلیک روی تبلیغ باید هزینه بپردازید. با استفاده از تبلیغات گوگل با هر بودجه ای که دارید، می توانید یک کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید.

گوگل ادز و کاربرد آن

گوگل ادز و کاربرد آن

گوگل ادز؛ تحولی در بستر تبلیغات پولی

امروزه، مردم سراسر جهان از گوگل برای یافتن پاسخ به سوالات خود استفاده می کنند. گوگل نیز به این سوالات به صورت ترکیبی از تبلیغات پولی و نتایج ارگانیک پاسخ می دهد. گوگل ادز، یک پلتفرم تبلیغاتی آنلاین است که توسط گوگل توسعه یافت. از این پلتفرم می توانید برای تبلیغ کسب و کار، افزایش فروش محصولات یا خدمات، افزایش آگاهی در میان کاربران و افزایش ترافیک سایت استفاده کنید.

حساب های این پلتفرم تبلیغاتی گوگل به صورت کاملاً آنلاین مدیریت می شوند. در نتیجه، امکان ایجاد تغییر در کمپین در هر زمانی وجود دارد. این تغییرات می توانند شامل تغییر در تنظیمات، بودجه مالی یا متن تبلیغاتی باشند. تبلیغات پولی گوگل هم در نتایج موتورهای جستجو از جمله گوگل و هم می توان در وبسایت های غیر قابل جستجو از قبیل اپلیکیشن های موبایل قرار داده می شوند.

تبلیغات پولی گوگل

تبلیغات پولی گوگل

مزایا استفاده از خدمات تبلیغات گوگل

گوگل یکی از محبوب ترین موتورهای جستجو موجود در سراسر جهان به شمار می رود. بدیهی است که پلتفرم تبلیغات پولی آن نیز مورد استقبال کاربران قرار گیرد. با این وجود، نمی توان مزایا متعدد استفاده از این پلتفرم تبلیغاتی برای کسب و کارهای مختلف را نادیده گرفت. برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • افزایش رقابت در کسب و کارهای مختلف:

اکثر کسب و کارها از تبلیغات گوگل جهت تبلیغ استفاده می کنند. به کمک این پلتفرم تبلیغاتی می توان رتبه بندی بهتری در میان نتایج SERP به دست آورد. هر چه این رتبه بندی بهتر باشد، وبسایت شما بیشتر دیده می شود.

  • کسب درآمد گوگل ادز:

یکی از اصلی ترین کاربردهای پلتفرم تبلیغاتی گوگل، افزایش آگاهی در میان کاربران است. هر چه ترافیک سایت بیشتر شود، آگاهی کاربران از محصولات و خدمات ارائه شده نیز افزایش می یابد. به این ترتیب، میزان درآمد نیز بیشتر می شود.

  • هدفمند کردن تبلیغات:

تبلیغات گوگل به شما این امکان را می دهند تا تبلیغات خود را با هدف قرار دادن گروه خاصی از مردم طراحی کنید. در تبلیغات هدفمند، توجه به سن، زبان، نوع تبلیغ و کلمات کلیدی بسیار اهمیت دارند.

  • امکان تجزیه و تحلیل موقعیت:

این پلتفرم تبلیغاتی به شما اجازه می دهد تا تبلیغات خود را در جهت بهبود درآمد تجزیه و تحلیل کنید. به کمک این تجزیه و تحلیل ها می توانید به اهداف اصلی کمپین خود برسید.

اکثر کسب و کارها به ازای هر یک دلاری که برای این پلتفرم تبلیغاتی گوگل هزینه می کنند، 8 دلار درآمد دارند. از سوی دیگر، کنترل بودجه بر عهده خود شماست؛ یعنی می توانید هزینه را به ازای کلیک کاربران روی تبلیغ بپردازید.

مزایای استفاده از پلتفرم تبلیغاتی گوگل

مزایای استفاده از پلتفرم تبلیغاتی گوگل

انواع کمپین های تبلیغات گوگل و کاربرد آن ها

پیش از ساخت اکانت گوگل ادز، انتخاب کمپین مناسب بسیار اهمیت دارد. برخی از مهم ترین کمپین های این پلتفرم تبلیغاتی گوگل به شرح زیر هستند:

  • کمپین تبلیغاتی جستجو
  • تبلیغات نمایشی
  • ویدیویی
  • اپلیکیشنی
  • کمپین تبلیغاتی خرید

برای راه اندازی کمپین های تبلیغاتی، دو روش مختلف وجود دارند. روش اول، تبلیغ به روش ساده است که بیشتر برای افراد مبتدی یا کسب و کارهای نوظهور در نظر گرفته می شود. روش دوم که با عنوان تبلیغ به روش حرفه ای شناخته می شود، گزینه های بهینه سازی متنوعی دارد و نسبت به روش اول مقرون به صرفه تر است.

کمپین های پلتفرم تبلیغات گوگل

کمپین های پلتفرم تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل و هزینه آن

هزینه تبلیغات در این پلتفرم بر اساس فاکتورهای مختلف تعیین می شود. از مهم ترین آن ها می توان به نوع کسب و کار، کمپین تبلیغاتی، کلمات کلیدی و رقابت بین کسب و کارها اشاره کرد. به طور کلی، هزینه تبلیغات در این پلتفرم به صورت رقابتی تعیین می شود.

اگر به دنبال رونق کسب و کار خود با گوگل ادز هستید، مجموعه عصری نو می تواند به شما کمک کند. یکی از خدمات اصلی مجموعه عصری نو، ارائه تبلیغات گوگل با قیمت مناسب است. این مجموعه همچنین کمپین های کم هزینه را برای افزایش ترافیک سایت های نوظهور پیشنهاد می دهد.