جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

بک لینک و کاربرد آن در سایت ها

بک لینک در واقع با اسم لینک خارجی هم شناخته می شود و تأثیر بسیار زیادی در دیده شدن سایت و بالا رفتن آمار بازدید های یک سایت ایفا می کند. در واقع بک لینک یعنی یک وب سایت به وب سایت دیگری لینک بدهد. از این طریق مردم وارد سایت شما می شوند و آمار بازدید آن را افزایش می دهند.

 

بک لینک و کاربرد آن در سایت ها

بک لینک و کاربرد آن در سایت ها

استفاده از لینک ورودی یکی از استراتژی های مجموعه عصری نو است تا این روش تأثیر مثبت و بسزایی را در بازدید سایت شما داشته باشد. در صورت استفاده درست و اصولی از لینک ها سایت شما امتیاز بهتری را در گوگل کسب می کند و در هنگام جست و جو مطالب مرتبط، سایت شما در صفحه های اول گوگل نمایش داده می شود.

فاکتور‌های مهم در تعیین ارزش بک لینک

هر لینک کمکی که در سایت خود استفاده می کنید، برای شما مفید و مناسب نخواهند بود. چرا که گوگل فاکتور های مختلفی را برای ارزش دهی به بک لینک ها مد نظر دارد و مطابق با آن در موتور جست و جو خود سایت شما را امتیاز بندی می کند. مهم ترین فاکتور های تعیین ارزش لینک های خروجی عبارت اند از:

  • اعتبار دامنه یا Domain Authority
  • معتبر بودن صفحه یا Page Authority
  • تعداد لینک ‌های خروجی
  • ارتباط موضوع های سایت شما با سایت لینک دهنده
  • محل قرارگیری لینک وب سایت

همان طور که مشاهده کردید موارد بسیار زیادی وجود دارند که در هنگام استفاده از لینک های خروجی باید در نظر گرفته شوند. مجموعه عصری نو با اتکا به دانش و تجربه خود، به خوبی از لینک های خروجی برای بالا بردن آمار بازدید شما استفاده می کند. از این رو نباید هیچ گونه نگرانی از این بابت داشته باشید.

رایج‌ترین روش‌های لینک سازی خارجی

مهم ترین نکته ای که در مورد تاثیر لینک وب سایت ها وجود دارد، کیفیت محتوا شما است. اما با این همه حال پارامتر های دیگری نیز وجود دارند که به عنوان روش های لینک سازی مورد استفاده قرار می گیرند و پاسخ بسیار خوبی هم از آن ها دریافت می شود. به طور خلاصه رایج‌ ترین روش ‌های لینک سازی خارجی را می توان عوامل زیر دانست:

  • خرید بک لینک متنی
  • استفاده از رپورتاژ آگهی
  • فعالیت در شبکه‌ های مختلف اجتماعی
  • ساخت پروفایل در سایت ‌های مختلف
  • کامنت‌گذاری در سایت‌های مرتبط با سایت خودتان

شایان ذکر است که بسته به نظر مشتری و اهدافی که دارد، از روش های مختلفی برای ساخت لینک سایت استفاده می شود. مجموعه عصری نو با ترکیب روش های مختلف بیشترین تاثیر را از لینک خروجی برای مشتریان خود به ارمغان می آورد.

 

رایج ‌ترین روش‌های لینک سازی خارجی

رایج ‌ترین روش‌های لینک سازی خارجی

روش های مؤثر کردن لینک خروجی

برای اینکه لینک های شما مؤثر باشند و باعث افزایش بازدید سایت شما شوند حتماً لازم است تا محتوا با کیفیت و یونیک تولید کنید. در غیر این صورت لینک خروجی نمی تواند تأثیر زیادی در بالا بردن آمار سایت شما داشته باشد. برای اینکه محتوایی که در سایت خود قرار می دهید از کیفیت خوبی برخوردار باشند و متناسب با استاندارد های روز و مطابق با الگوریتم های گوگل نوشته شوند، حتماً لازم است تا از یک شرکت قابل اعتماد و با تجربه در این زمینه کمک بگیرید.

خدمات مجموعه عصری نو در زمینه لینک های خارجی

خدمات مجموعه عصری نو در زمینه لینک های خارجی

مجموعه عصری نو با سابقه درخشان چندین سال فعالیت در زمینه طراحی سایت و تولید محتوا متنی و تصویری، گزینه بسیار ایده آلی برای اهداف شما خواهد بود.

خدمات مجموعه عصری نو

مجموعه عصری نو علاوه بر تولید محتوا یونیک و با کیفیت مطابق با الگوریتم های گوگل، با روش های مختلفی از بک لینک استفاده می کند تا وب سایت شما در کم ترین زمان ممکن بهترین بازدهی را داشته باشد. به یاد داشته باشید که هر شخصی می تواند طراحی سایت را انجام دهد. اما راه اندازی یک سایت با محتوا با کیفیت، بهینه سازی سایت و بالا بردن آمار بازدید آن نیازمند دانش و تخصص بالا است.

از این رو پیشنهاد می کنیم برای تولید محتوا های سایت خود و استفاده درست و اصولی از لینک های خروجی حتماً از مجموعه عصری نو کمک بگیرید.