جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

تبلیغات در تلگرام به عنوان روشی فوق العاده برای تبلیغات

تیم تحریریه عصرینو
۱۵ مرداد ۱۳۹۹
تبلیغات در تلگرام

در سال های گذشته پیش از این که محدودیت هایی مانند فیلترینگ در کشور ما برای نرم افزار تلگرام ایجاد شود، بازار تبلیغات در تلگرام بسیار داغ بود و افراد در عناوین مختلف و با روش های گوناگونی در تلگرام تبلیغات را انجام می دادند. البته مدتی پس از ایجاد این محدودیت ها مردم دوباره به سوی این برنامه روی آوردن که این موضوع را می توان از دیدن کانال های مختلف در این برنامه مشاهده کرد.

به هر حال امروزه بسیاری از افراد برای این که بتوانند برای کسب و کار خود و یا محصولات خود منبع تبلیغاتی داشته باشند به برنامه تلگرام روی آورده اند.

برای این که بتوانید در برنامه تلگرام تبلیغات خود را انجام بدهید می تواند از روش های گوناگونی استفاده کنید که هم برای شما صرفه اقتصادی داشته باشد و هم برای فردی که آن را مشاهده می کند مفید واقع شود. در ادامه چند روش را برای تبلیغات در تلگرام به شما پیشنهاد می کنیم :

  • تبلیغ در تلگرام با کلیک کردن

یکی از روش هایی که شما می توانید برای به نمایش گزاشتن تبلیغات خود در تلگرام از آن بهره ببرید، تبلیغات کلیکی می باشد. در این تبلیغات شما موظف هستید که به ازای هر میزان کلیکی که بر روی تبلیغ شما می شود، مقداری هزینه بپردازید و این می تواند برای شما از نظر هزینه مقرون به صرفه باشد. البته همانطور که هر روشی برای خود مشکلاتی هم دارد، این روش هم خالی از مشکل نیست.

عمده ترین مشکلی که برای این تبلیغ می توان نام برد این است که برای این که بتوانید تعدا کلیک هایی را که روی تبلیغ شما انجام می شود را بشمارید، باید از سامانه های خاصی استفاده کنید. در ضمن مشکل دیگر برای این روش تبلیغاتی استفاده افراد فرصت طلب و سودجو برای کسب درآمد است،چنین افرادی با انجام کلیک های متوالی باعث می شوند که هزینه شما بی هدف صرف این کار شود.

  • ایجاد ربات در تلگرام

ربات هایی که در تلگرام مشاهده می کنید هرکدام در جهت انجام عملی خاص طراحی شده اند. شما هم می توانید با ایجاد یک ربات، کار های تبلیغاتی خود را به خوبی پیش ببرید. ربات های تلگرامی کاربرد های متفاوتی از جمله عضوگیری ، ارسال کارت ویزیت دیجیتال و خدمات پرداخت را دارند که با توجه به هدف سازنده مطابق با آن عمل می کنند.

  • ایجاد کانال و تلاش برای افزایش ممبر

یکی از روش هایی که به وسیله آن می توانید تبلیغات تلگرامی خود را در آن انجام دهید ایجاد یک کانال است که شما در ابتدا باید سعی کنید که دوستان وآشنایان خود را در آن عضو کند و در گام دوم با قرار دادن مطالبی جالب و جذاب، اعتماد آنها را جذب کنید.

در آخر به دنبال عضو گیری و افزایش ممبر باشد. در اینجا منظور از افزایش ممبر به نوعی همان خرید ممبر می باشد که برای کانال شما مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت. یک از این مزایا این است که اطمینان و توجه افراد را نسبت به کانال شما و تبلیغاتی که در آن قرار می دهید بالا می برد و این بسیار برای شما به صرفه خواهد بود.

  • تبلیغ به صورت ساعتی در تلگرام

تبلیغات ساعتی در تلگرام یکی از روش هایی است که امروزه در میان کاربران بسیار رایج می باشد. در این نوع تبلیغات شما کافی است یک کانال را که تعداد اعضای فعال زیادی دارد را پیدا کنید و سپس از مدیر آن درخواست کنید که تبلیغ شما برای ساعتی مشخص در کانال خود قرار دهید.

این نوع تبلیغات نسبت روش هایی از تبلیغات که از نظر هزینه به صرفه تر هستند، مشکلاتی کمتری دارد و برای انجام آن تنها کافی است بهترین زمان را که کاربران در آن ساعات آنلاین هستند را انتخاب کنید. معمولا بازی های 12 ساعته و 24 ساعته را برای این روش انتخاب می کنند.

  • تبلیغات بازدیدی تلگرام

یکی از روش هایی که برای تبلیغات در تلگرام وجود دارد، تبلیغات بازدیدی است که از نظز اقتصادی برای شما یکی از بهترین روش هاست زیرا شما در این روش به ازای میزان بازدید مشخص شده که از تبلیغ شما می شود، هزینه می پردازید که این این کاملا برای شما صرفه اقتصادی دارد.

در این روش با وجود اینکه مبلغ اندکی را برای تبلیغات قرار داده اید ولی می توانید از مدیر کانال بخواهید که تبلیغ شما فقط به همان میزان مشخص شده بازدید بگیرد و پس از آن حذف شود. مزایای دیگر این روش این است که شما می توانید حتی با پرداخت هزینه ای اندک، در با کیفیت ترین کانال ها تبلیغات خود را نشر دهید.

  • به راه انداختن تبلیغات وسیع در تلگرام

برای انجام تبلیغات به این روش، اولین و مهم ترین گام برای پیش بردن هدف خود پیدا کردن یک تیم تبلیغاتی با تجربه و کاردان است و از آن ها درخواست کرد که وظیفه نشر تبلیغات شما در تلگرام را بر عهده بگیرند. مزایای این روش برای شما این است که دیگر با انواع  روش های تبلیغاتی و سردرگمی برای انتخاب یکی از این روش ها برای انجام تبلیغات خود نیستید و می توانید با خیالی آسوده به سایر کار های خود رسیدگی کنید.

  به هر حال امروزه با  وجود این که روش های گوناگونی برای بازاریابی و تبلیغات وجود دارد و می توانید با انتخاب هر یک از آن ها تبلیغ خود را نشر دهید ولی باید در انتخاب آن ها به خوبی دقت شود. جالب است بدانید که امروزه یکی از رایج ترین شیوه برای انجام تبلیغات، تبلیغات در تلگرام است که همانطور که گفتیم به روش های متنوعی قابل انجام است.

برای این که تبلیغات خود را در تلگرام شروع کنید باید اول هدف خود را از این کار مشخص کرده و بدانید که با انتخاب تلگرام برای قراردادن تبلیغات خود، این شما هستید که به سرغ مشتریتان رفته اید. در این روش شاید شما نیاز به کمی سرمایه داشته باشید ولی باید به این نکته توجه کنید که با ایجاد روش متناسب با تبلیغات خود و داشتن هدفی مطلوب، می تواند برای شما باعث برگشت سرمایه ای چند برابر شود. خدمات مرتبط :

طراحی سایت

مقالات مرتبط

اهمیت سئو

اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − یک =

مطالب مرتبط

وظایف کارشناس تولید محتوا

شرح وظایف کارشناس تولید محتوا

تولید محتوا یکی از شناخته‌شده‌ترین ابزار برای جلب توجه مشتریان است. فرآیند تولید محتوا بسیار ظریف است ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۸ مرداد ۱۴۰۰
فونت

چگونه فونت بی نازنین را روی ورد گوشی فعال کنیم؟

یکی از چالش هایی که به احتمال زیاد شما هم با آن مواجه شدید، تغییر فونت نوشته ...
نویسنده
۱۳ اسفند ۱۴۰۱
تبلیغات با محتوا

با استفاده از تبلیغات با محتوا، افزایش فروش را در یک ماه چند برابر کنید!

امروزه روش های بسیار زیاد و نوینی برای تبلیغ کردن به وجود آمده اند. در واقع هرکی ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱