جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

شناخت و بررسی عوامل موثر بر هزینه دیتا اینتری

تیم تحریریه عصرینو
۲۲ مهر ۱۴۰۰
هزینه دیتا اینتری

هزینه دیتا اینتری، با توجه به انواع مختلف آنها متفاوت بوده و ملزم به شناخت انواع دیتا اینتری می باشد. دیتا اینتری در حقیقت به معنای ورود اطلاعات یا بارگذاری محتواهای تولید شده، است که یکی از مهمترین موضوعات در زمینه بازاریابی محتوایی می باشد. مجموعه ای از فعالیت هایی که جهت تولید و بارگذاری محتوا در سایت های مختلف انجام می گیرد همان دیتا اینتری است و هزینه دیتا اینتری به زمانی که برای این امر صرف می شود، بستگی دارد.

بررسی پروسه دیتا اینتری:

فایل هایی که از نویسندگان و شرکت های تولید محتوا دریافت و بارگذاری می شود، در قالب فایل ورد بوده و لازم است اقداماتی جهت ورود اطلاعات فایل ها توسط مشتریان انجام شود. این امر دیتا اینتری نام دارد و به گونه ای است که ابتدا لازم است فایل ورد موردنظر وارد notepad شده و کدهای آن خارج شود چرا که فایل ورد شامل کدهایی می باشد که قابلیت انتشار مستقیم در سایت ها را ندارد. هزینه دیتا اینتری هم به نوع فرمت بندی محتوا و خارج کردن کدهای اضافی بستگی دارد. بنابراین متن کپی شده در نرم افزار notepad به یک متن خالص تبدیل شده، ویرایش شده و فرمت بندی های جدید روی آن اعمال می شود.

بررسی انواع مشاغل مربوط به دیتا اینتری:

  1. مشاغل دورکاری:

– شغل دیتا اینتری برای کارمندان دورکار به گونه ای است که مکان مناسب برای کار، توسط خود کارمندان انتخاب شده و در نهایت هزینه دیتا اینتری برای آنها محاسبه می شود.

– در مشاغل دورکاری، میزان مسئولیت و ساعت کاری توسط خود کارمندان مشخص می شود.

– حقوق کارمندان دورکار اغلب به صورت پروژه ای، تعداد کلمات و ساعتی محاسبه می شود.

– در مشاغل دورکاری، توانایی و مهارت تایپ و فرمت بندی داده ها بسیار مهم تر از سابقه کاری کارمندان می باشد.

– دورکاری در زمینه ورود اطلاعات محتوایی و انتخاب میزان هزینه دیتا اینتری، می تواند درآمد کارمندان را به شکل قابل توجهی افزایش دهد.

  1. مشاغل تمام وقت:

– حقوق کارمندانی که با حضور در شرکت ها به صورت تمام وقت کار می کنند، به صورت ساعتی محاسبه می شود.

– کارمندانی که تمام وقت کار می کنند، از مواردی مثل پاداش، بیمه و مرخصی هم بهره مند هستند.

– در مشاغل تمام وقت دقت، سابقه کار و ورود درست اطلاعات، تاثیر بسزایی بر هزینه دیتا اینتری و حقوق کارمندان دارد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با طراحی سایت شرکتی

مواردی که لازم است برای دیتا اینتری محتوا در نظر گرفته شوند:

  1. نحوه فرمت بندی متن ها: فرمت بندی محتواهای دریافتی امر بسیار مهمی است که باید به درستی انجام شود. اگر فرمت بندی متن ها درست انجام نشوند، متن دچار به هم ریختگی شده و نمی توان آن را داخل سایت ها بارگذاری کرد. همچنین فرمت بندی اشتباه، موجب افزایش هزینه دیتا اینتری خواهد شد.
  2. نحوه پاراگراف بندی: در هنگام پاراگراف بندی و تفکیک متن، اگر اصول و قوانین مورد نظر به درستی رعایت نشوند، کلمات به هم چسبیده و محتوا به صورت کامل در سایت ها نمایش داده نمی شود.
  3. ساختار هدینگ ها و تیترهای داخلی محتوا: تیترگذاری، مهم ترین بخش دیتا اینتری بوده و از روش های خاصی پیروی می کند. تیترها باید جذاب، مناسب و خوانا باشند تا نرخ مطالعه محتوا را افزایش دهند. بنابراین تیترها بسیار موثر بر هزینه دیتا اینتری و فرایند ورود اطلاعات می باشند.
  4. بولد کردن کلمات کلیدی: کلمات کلیدی باید با چگالی لازم در محتوا به کار برده شده و بولد شوند. اگر چگالی کلمه کلیدی مورد نظر کمتر یا بیشتر از حد مجاز باشد، به محتوای شما آسیب می رساند.
  5. نحوه قرارگیری عکس بین متن: قرار دادن درست عکس ها و متن های کوتاه مرتبط به آنها در محتوا، یکی از مهمترین عوامل موثر بر هزینه دیتا اینتری بوده و لازم است در آپلود نهایی فایل، به درستی استفاده شوند.

کلام آخر:

در نتیجه، فرایند دیتا اینتری بسیار حساس و پیچیده  بوده و لازم است که خلاقانه انجام داده شود. کسب درآمد از مشاغل مربوط به دیتا اینتری ملزم به داشتن تخصص، دقت و سرعت بالا بوده و کارمندان باید نکات مربوط به ورود اطلاعات و حذف کدگذاری های ورد را به خوبی یاد گرفته باشند. همچنین میزان تخصص کارمندان و کیفیت محتوای نهایی تاثیر بسیاری روی هزینه دیتا اینتری خواهد داشت.

 

خدمات مرتبط :

مقالات مرتبط:

 

 

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 8 =

مطالب مرتبط

بکاپ از اطلاعات سایت طراحی شده

آیا گرفتن بکاپ از اطلاعات سایت طراحی شده توسط عصری‌نو ممکن است؟

بک‌آپ گیری یکی از روش‌های مطمئن و ایمن برای حفظ و نگه‌داری از اطلاعات و فایل‌های شماست؛ ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۰ اسفند ۱۳۹۹
متا دیسکریپشن

نکات ریز و درشت کاربردی برای نوشتن متا دیسکریپشن

متا دیسکریپشن یک تگ HTML است که موتورهای جستجو از جمله گوگل اغلب آن را در زمانی ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۱ دی ۱۴۰۰
روش‌های تولید محتوا

انواع روش‌های تولید محتوا را بشناسید

تولید محتوا و روش‌های تولید محتوا، بخش جدایی نا‌پذیر عرصه‌ی تبلیغات هستند و هر کسب و کاری ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۱ تیر ۱۴۰۰