جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

آشنایی با طراحی سایت شرکتی

تیم تحریریه عصرینو
۰۳ شهریور ۱۳۹۹
طراحی سایت شرکتی

امروزه بیش­تر افراد برای یافتن کالای مورد نظر خود اول در اینترنت و از طریق گوگل به جستجو می‌پردازند، بنابراین صاحبان شرکت و یا کارخانه­ ها به دنبال راهی هستندکه به بهترین شکل ممکن تبلیغات کنند، و با ارائه کالاها و محصولات خود، مشتری­ها را جذب کنند. طراحی سایت شرکتی در این زمینه شما را به یک شرکت و یا نماینده فعال تبدیل خواهدکرد. و به این طریق شرکت­ها می‌توانند خدمات و محصولات خود را در دنیای وب معرفی کنند.

طراحی سایت شرکتی یکی از بهترین راه‌ها برای دیده شدن است. بنابراین طراحی سایت باید به بهترین شکل ممکن صورت بگیرد و همه موارد فنی مانندگرافیک سایت، امنیت بالا، پشتیبانی ازسایت و محتوای مناسب باید رعایت شود. با داشتن یک سایت شرکتی مناسب در واقع می­توانید کلیه فعالیت­ها از قبیل جذب مشتریان، بازاریابی، توسعه وگسترش امکانات و بهینه کردن تمام جزئیات را دقیق مطرح کنید 

بخش­های مهم طراحی سایت شرکتی

هر سایتی بخش­های مخصوص خود را دارد شما در یک سایت شرکتی باید بخش‌های درباره ما، ثبت نام و خریداینترنتی محصولات، مقالات، بخش گالری تصاویر داشته باشید. در بخش درباره ما به معرفی شرکت و اعضای آن مجموعه، حوزه کاری و ارائه خدمات می پردازند. صفحه دیگری از این قسمت از طراحی سایت شرکتی باید به خدمات، ارائه محصولات و تعرفه­ها اختصاص داشته باشد.

از دیگر اطلاعات دیگر که دراین بخش تکمیل کننده است معرفی همکاران و اطلاعات کامل نمایندگی­ها است. در بخش دیگر باید ثبت نام و خرید اینترنتی محصولات وجود داشته باشد که در این قسمت باید پشتیبانی و ارتباط با مشتریان طراحی شده باشد که اعتماد بیش­تری از مشتریان را جلب کند.

یک بخش مهم و مفید دیگرکه در طراحی سایت شرکتی اهمیت ویژه ای دارد، مقالات هستند. مقالات باید مرتبط با موضوع و حوزه کاری شرکت باشد. در صورت داشتن مقاله مناسب، بازدید سایت بیش­تر خواهد شد. در بخشی از این مقالات باید اطلاعات و اخبار کامل مربوط به شرکت وجود داشته باشد. بخش دیگر در طراحی سایت شرکتی باید مربوط به تصاویر و ویدئوهای مربوط به حوزه کاری شرکت باشد. در بخش تماس با ما اطلاعات تماس شرکت، ساعات کاری و روزهای فعالیت شرکت، نمایش مکان شرکت در گوگل مپ مشخص گردد.    

سئو سایت شرکتی

انجام سئو سایت و بهینه سازی اصولی سایت اگرچه هزینه دربردارد اما با افزایش فروش اینترنتی و سود زیاد ارزش زیادی دارد. یک سئو اصولی در طول زمان، باعث می شود رتبه اول در گوگل کسب کنید. که این باعث جلب اعتماد کاربران اینترنتی می شود و معرفی شرکت و فروش اینترنتی چند برابر خواهد شد. با انجام یک سئو سایت اصولی نه تنها هزینه اضافه ای را نمی پردازید، بلکه با افزایش فروش اینترنتی، سود بیش­تری نیز نصیب شرکت می شود.    

کلام آخر

با یک جستجوی ساده متوجه خواهید شد که سایت­های اینترنتی نسبت به دیگر تبلیغات بازخورد خیلی خوبی دارند. هر شرکتی با داشتن یک سایت خوب و محتوای ارزشمند درحوزه تخصص خود می­تواند کاربران زیادی را به سمت خود جلب کند و مشتریان دائمی خود را بیابد.

  خدمات مرتبط :

آشنایی با طراحی سایت فروشگاهی

مقالات مرتبط

مدیریت تلگرام و کانال های آن

اینستاگرام ما را در اینستاگرام دنبال کنید        

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 20 =

مطالب مرتبط

سئو حرفه‌ای

جدیدترین تکنیک‌های سئو حرفه‌ای سایت

زمانی که صحبت از سئو حرفه‌ای می‌شود بسیاری از افراد به دنبال تکنیک‌هایی هستند تا بتوانند در ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰

طراحی سایت ارزان و معرفی انواع قالب برای طراحی یک سایت

امروزه به خاطر گسترش کسب‌ و کار اینترنتی و وجود فروشگاه‌های اینترنتی فروشندگان به فکر نوآوری افتادند. ...
تیم تحریریه عصرینو
۲۱ آذر ۱۳۹۹
بازنویسی محتوا

نکاتی در رابطه با بازنویسی محتوا

هر مجموعه ای که کسب و کار خود را راه می اندازد، به تولید محتوا نیاز دارد. ...
تیم تحریریه عصرینو
۰۶ مهر ۱۴۰۲